3 sparing: Błękitni Słotwina - LKS Gola

W niedzielę 19 lutego LKS Gola Świdnicka zagra mecz sparingowy na sztucznym boisku w Żarowie z Błękitnymi Słotwina o godzinie 14:00.

Błękitni występują w I grupie wałbrzyskiej B-klasy i w obecnym sezonie zajmuje 3 miejsce w tabeli z 21 punktami na koncie ( 6 wygranych, 3 remisy oraz 1 porażka ) oraz z bramkami 33 - 14. Jest to 4 sezon z rzędu klubu ze Słotwiny w B-klasie od wycofania się z rozgrywek A-klasy..

Klub ze Słotwiny ma 1 punkt straty do 2 w tabeli Unii Jaroszów oraz 3 punkty mniej niż lider Nysa Kłaczyna. Natomiast kolejne w tabeli Granit II Roztoka i Zjednoczonych II Żarów wyprzedzają o 2 punkty. Błękitni mają najlepszą defensywę w swojej ligowej grupie, ponieważ w 10 meczach stracili 14 bramek.

Dla LKSu będzie to trzeci z zaplanowanych 5 meczów sparingowych przed startem nowego sezonu.